KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16416428
nr 1641 6428
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Signerad, rovfågel. Akvarell, bildmått: 34x17 cm, yttermått inklusive ram: 51x33 cm
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:14:52
Leif Liljeblad
Läs mer om Leif Liljeblad